Ubytování pro rodiny s dětmi – rodiny obvykle preferují jiný typ ubytování než jednotlivci, páry nebo skupiny dospělých. Pro rodiče je důležitý dostatek prostoru, vlastní sociální zařízení a možnost individuální vaření – nejlépe v kombinaci s polopenzí.

Krkonoše jsou vyhledávanou turistickou oblastí, takže nabídka ubytování je zde velmi pestrá, najdete zde dostatek kapacit pro rodinné ubytování.

Ubytování pro rodiny s dětmi

Baby Hotel Karolínka

Malé ubytovací zařízení, uzavřené pro veřejnost a je tedy plně k dispozici pouze vám.  Oba objekty jsou napsány stejným rukopisem. Naším cílem je poskytnout ubytování rodičům s dětmi soukromí odproštěné od veřejnosti, poskytnout jedinečné aroma genius loci za zvuků řeky Dyje v meandrech přímo u ubytování, či pohledu na zámek. Současně je pro vás vytvořena v obou zařízeních wellness zona, aby ratolesti nestrádali vodními radovánkami. 

Více info na: https://www.babyhotelkarolinka.cz

Penzion Andula

enzion Andula ve Strážném je velmi oblíbený penzion pro rodiny s dětmi, které u nás mají do 3 let pobyt zdarma a dále s výraznou slevou. V penzionu i v jeho okolí najdou děti spoustu zábavy. Nemusíte se proto bát, že by se za nepříznivého počasí nudily! Přímo v penzionu se nachází dětský koutek, kde jsou připraveny různé hry a potřeby pro malé umělce.

Více info na: https://penzionandula.cz/rodinna-dovolena-s-detmi-krkonose

Penzion Permoník

Přijeďte si k nám odpočinout, nechte své děti užít si vnitřní i vnější pestré vybavení, prostředí s pohádkovým nádechem  a sami si vyčistěte hlavu v přírodě. Nabízíme široké možnosti služeb a aktivit v okolí, na své si přijde opravdu každý …

Více info na: https://www.penzion-permonik.cz/cs/

REZERVACE POBYTU