Snowtubing Krkonoše – zábava pro všechny generace. Rychlá, ale bezpečná a zábavná jízda z kopce na gumových duších.

Snowtubing Krkonoše – nabídka

Snowtubing Brett

Zábavná a bláznivá jízda na gumových kolech. Speciální vlek vás sedící vyveze do sněhového koryta, kterým se poté řítíte, lehce adrenalinovou jízdou, klikatou dráhou dolů. Jedná se o zábavu jak pro dospělé, tak i pro ty nejmenší. Bezpečnost je při dodržení provozních pokynů zaručena. Až třímetrové ochozy v zatáčkách brání vyjetí z tratě.

Více info na: https://www.krkonose.eu/snowtubing-brett

Snowtubing Benecko

Snowtubing Park – Family aréna

KDE: U centrálního parkoviště na Benecku

Snowtubing ve Family aréně je pouze na bodové jízdné.
Provozní doba Snowtubing parku: každý den od od 9:00 do 18:00, v jiný čas jen na objednání na tel.čísle +420 602 294 201.

Snowtubing Jerie

KDE: U hotelu Kubát, nad konečnou lanovky Kejnos a vleku HSK. Snowtubing Jerie akceptuje všechny druhy skipasů.

Snowtubing Formánky

Snowtubing je zábava pro děti i dospělé. Víc než 40m dlouhou trať najdete v Janských Lázních v LIVE parku Formánky, hned vedle rodinné restaurace Hospůdka na Formánkách. Areál je vybavený pojízdným kobercem, který vám po každé jízdě vyveze zpět na start trasy. 

Snowtubing Špindlerův Mlýn – Svatý Petr

Bezstarostné vzrušující jízdy sněhovými tobogány vás čekají ve Svatém Petru. Nevšední zážitek umocní večení jízdy s osvětlenou dráhou, teplé oblečení a zábava začíná.

Snowtubing Bedřichov

Zadovádějte si se svými dětmi nebo přáteli ve sněhovém korytu na nafukovacích pneumatikách. V areálu objevíte i sněhový plácek  pro sáňkování, lyžařský vlíček s půjčovnou…nechybí bufet s občerstvením. Večer se snowtubingová dráha rozsvítí a zábava může pokračovat.

Ski areál Bosino

Snowtubing nabízí nevšední zážitek z rychlé jízdy na sněhu. Jedná se o bezpečný sjezd ve snowtubingovém člunu uměle vytvořeným sněhovým korytem. Pocit volnosti je umocněn nádhernou krajinou nad Horní Rokytnicí s výhledem na nejvyšší hory Krkonoš i na Horní Rokytnici samotnou.