Ski areály Krkonoše – nejpopulárnější lyžařská střediska se nacházej v Krkonoších. Jsou to obvykle špičkově vybavené areály se vším možným dostupným komfortem.

Ski areály Krkonoše – přehled

Ski areál Svoboda nad Úpou

Areál je vhodný pro rodiny s dětmi a začínající lyžaře. K dispozici je 1,1 km sjezdovek modré obtížnosti a na vrcholky vás vyvezou 3 vleky. Vyzkoušet můžete i večerní lyžování. V okolí areálu jsou pravidelně upravovány 2 km běžeckých tratí.

Ski areál Vysoké nad Jizerou

Skiareál Šachty ve Vysokém nad Jizerou nabízí skvělé vyžití pro lyžaře i snowboardisty. Zajezdit si můžete na 10 sjezdovkách, modré a červené obtížnosti, a na vrcholky vás vyveze 5 vleků. V okolí skiareálu Šachty naleznete 35 km pravidelně upravovaných běžeckých tratí. Vybrat si můžete ze 7 hlavních běžeckých tras ve skiareálu a jeho okolí.

Herlíkovice a Bubákov Vrchlabí

Areály nabízí skvělé podmínky pro začínající lyžaře i zkušené snowboardisty. Jezdit můžete v těchto zimních střediscích na jeden skipas. Zajezdit si můžete na 12 sjezdovkách všech obtížností a na vrcholky vás vyveze kabinková lanová dráha, 2 čtyřsedačkové lanovky a 5 vleků. K dispozici jsou půjčovny a skiservisy, lyžařské školy a dětské parky. 

Ski areál Kněžický Vrch Vrchlabí

Areál je ideálním místem pro začínající lyžaře a rodiny s dětmi. K dispozici je třísedačková lanovka na Kněžický vrch. Využít můžete lyžařskou školu, půjčovnu a skiservis. Od horní stanice lanovky lze nastoupit na běžeckou stopu a dojet až do běžeckého areálu Vejsplachy ve Vrchlabí, nebo se vydat na Benecko či Mísečky.

Ski areál Strážné

Zajezdit si můžete na 4 sjezdovkách s modrou a červenou obtížností a na vrcholky vás vyvezou 4 vleky. Večerní lyžování probíhá na sjezdovce Kolonka. K dispozici jsou lyžařské školy a půjčovny a dětský vlek s mírným cvičným svahem.

Ski areál Paseky nad Jizerou

Skiareál v Pasekách nad Jizerou nabízí lyžařům a snowboardistům rozsáhlé skvěle upravené sjezdovky, modré a červené obtížnosti. Na vrcholky vás vyvezou 2 lyžařské vleky a 2 čtyřsedačkové lanovky. Večerní lyžování probíhá na osvětlené sjezdovce Johanka. Využít můžete půjčovnu a skiservis, lyžařskou školu pro děti i dospělé, dětský park, snowtubing a snowpark pro začátečníky i zkušené snowboardisty.

Černá hora – Janské Lázně

Skiareál Černá hora v Janských Lázních patří mezi zimní střediska SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC.  Na 1 skipas tak můžete lyžovat na 50 km sjezdovek, střediska jsou navíc propojeny skibusy. 

Areál disponuje 17,5 km sjezdovek všech obtížností na jejichž vrcholky vás vyveze osmimístná kabinková lanovka, 2 sedačkové lanovky a 9 vleků. Večerní lyžování můžete zažít na sjezdovce Protěž. Využít lze lyžařskou školu, půjčovnu a skiservis. V blízkosti sjezdovek najdete LIVE park Formánky, který je skvěle vybaven pro děti. Pro nejmenší lyžaře je tu připraven pojízdný koberec, různé výukové pomůcky, animační programy i babysitting, lyžařská škola a snowtubing. V okolí areálu je pravidelně upravováno 55 km běžeckých tras.

Více info na: www.krkonose.eu

Rezervace pobytu