Ski areály Krkonoše – V minulém článku jsme psali o ski areálech v Krkonoších, kterých je opravdu požehnaně, takže dnes přinášíme pokračování.

Ski areály Krkonoše – pokračování

Ski Family Dolní Dvůr

Areál je ideálním místem pro rodiny s dětmi i lyžařské výcviky. Zajezdit si můžete na 7 sjezdovkách modré a červené obtížnosti, a na vrcholky vás vyveze 5 vleků. K dispozici je dětský park, půjčovna a lyžařská škola.

Ski areál Velká Úpa

Skiareál ve Velké Úpě patří mezi zimní střediska SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC. Na 1 skipas tak můžete lyžovat na 50 km sjezdovek, střediska jsou navíc propojeny skibusy. 

Areál nabízí skvělé lyžování na 2,4 km sjezdovek modré a červené obtížnosti, na jejichž vrcholky vás vyveze 1 sedačková lanovka a 3 vleky. Večerní lyžování je pro vás připraveno na sjezdovce Modřín. K dispozici je lyžařská škola, půjčovna a skiservis. Děti mohou vyzkoušet lyžování v LIVE parku s pojízdným kobercem. V okolí areálu je pravidelně upravováno 5 km běžeckých tratí.

Ski areál Horní Domky

Areál Horní Domky se rozkládá na jižních svazích Lysé hory. Sjezdové tratě všech obtížností dosahují celkové délky 13,5 km a na vrcholky vás vyveze 6 vleků a 2 čtyřsedačkové lanovky. K dispozici jsou skiservis, půjčovna, lyžařská škola a pro děti Funpark.

Ski areál Studentov

Areál Studenov nabízí ideální podmínky pro začínající lyžaře i snowboardisty. Vyzkoušet můžete 4 sjezdovky o modré a červené obtížnosti. Na vrcholky vás vyvezou 3 vleky. Z horní stanice sjezdovky LV 1000 se snadno dostanete na běžeckou Krkonošskou magistrálu. 

Ski areál Modrá Hvězda

Areál se nachází v těsné blízkosti náměstí Horní Rokytnice. Nabízí ideální podmínky pro začínající lyžaře i snowboardisty, pro rodiny s dětmi i lyžařské výcviky. Zajezdit si můžete na 4 sjezdovkách modré obtížnosti, i na večerním lyžování, a na vrcholky vás vyvezou 4 vleky. 

Ski areál Sachrovka

Areál Sachrovka v těsné blízkosti náměstí Horní Rokytnice. Nabízí lyžování pro začátečníky i pokročilé, pro děti i dospělé či lyžařské výcviky. Na vrchol sjezdovky vás vyveze 700 m dlouhý vlek. Využít můžete lyžařskou školu a půjčovnu. 

Ski areál Pařez

Areál se rozkládá na svazích v blízkosti Skiareálu Studenov. Je ideálním místem pro rodiny s dětmi, rekreační lyžaře i lyžařské výcviky. K dispozici jsou 2 vleky a pravidelně upravovaná sjezdovka modré obtížnosti. Využít můžete půjčovnu, skiservis a lyžařskou školu. 

Ski areál Harrachov

Zajezdit si můžete na sjezdovkách modré, červené i černé obtížnosti. na vrcholky vás vyvezou 2 čtyřsedačkové lanovky na Čertovu horu a 3 vleky. Večerní lyžování je pro vás připraveno na sjezdovce Červená II. K dispozici jsou lyžařské školy, půjčovny a skiservisy. Pro milovníky klasického lyžování je v zimním středisku pravidelně upravováno 37 km běžeckých tratí.

Více info na: www.krkonose.eu

Rezervace pobytu zde