Horské chaty – jak nejlépe si vychutnat pobyt na horách? Správně, pobytem v nefalšované horské chatě, která vám poskytne jak pohodlí, tak komfort a útulnou neopakovatelnou horskou atmosféru. Chaty nabízejí ubytování pro rodiny s dětmi, jednotlivce, páry i firemní/školní kolektivy.

Horské chaty – nabídka

Horská chalupa U Hančilů

Horská chalupa U Hančilů se nachází asi 11 km od Sněžky a nabízí ubytování s balkonem, výhledem do zahrady a rychlovarnou konvicí. K dispozici je i společný lounge a neplacené soukromé parkoviště.

Šalet Emerich

Šalet Emerich se nachází v Peci pod Sněžkou přímo na svahu Javor, 2,1 km od lanovky Portášky, 3,2 km od lanovky Růžová hora – Sněžka a 5 km od Sněžky. Nabízí ubytování s terasou a bezplatné Wi-Fi.

Roubenka U Milánka

Prázdninový dům Roubenka U Milánka se nachází v Peci pod Sněžkou, 900 metrů od stanice lanovky Portášky, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a zdarma dostupným Wi-Fi

Horská chata Amor

Horská Chata Amor se nachází v klidné části Pece pod Sněžkou, 1 km od lyžařského rezortu a 600 metrů od sjezdovky Velká Pláň.

Kolínská Bouda

Historická chata Kolínská Bouda nabízí ubytování se zahradou a barem na hřebenu jednoho z vrcholků v Peci pod Sněžkou, 1,9 km od Bramberku. Chata stojí jen kousek od sjezdovky Zahrádky.

Chata Orlík

Chata Orlík se nachází na severním svahu v Peci pod Sněžkou, odkud se otevírá výhled na Studniční horu a do sousedního údolí. Nabízí lázně Orlík s vířivkou a saunou.

Malá Rennerovka

Malá Rennerovka se nachází ve Strážném, 36 km od Rokytnice nad Jizerou, a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Na místě je soukromé parkoviště.

Happy Chalet

Happy Chalet se nachází v Černém Dole v Královéhradeckém kraji, 48 km od Harrachova, a nabízí terasu, výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Friesovy Boudy

Bouda Matouš – Friesovy boudy se nachází ve Strážném v České republice. Koupelny jsou sdílené a jejich součástí je toaleta. Bouda Matouš – Friesovy boudy nabízí úschovu zavazadel, gril a zahradu.

REZERVACE POBYTU