Vyberte si z velké nabídky wellness pobytů v Krkonoších. Nechte se rozmazlovat a užívejte si jako v pohádce. Krkonoše lákají návštěvníky na turistiku, výlety na kolech, lyžování, ale také na bezchybné wellness pobyty v přírodě.

Wellness Krkonoše

Aparthotel Svatý Vavřinec – Nový Aparthotel Svatý Vavřinec nabízí komfortní designové ubytování a řadí se do kategorie čtyřhvězdičkových hotelů v Peci pod Sněžkou. Každé z našich studií nebo apartmánů nabízí harmonii spojenou s designem, komfortem a pohodlím. Hýčkat se nechte v našem Krkonošském wellness centru, Vaše děti mohou využít dětskou a teenagerskou hernu. Ochutnat můžete pokrmy naší restaurace.

Horský hotel Javor – Přímo v hotelu vám po náročném dnu nabízíme možnost relaxace a odpočinku. Můžete využít privátní infra saunu, privátní whirlpool pod širou oblohou a širokou nabídku masáží. Na protáhnutí je tu naše posilovna, která  je vybavena pomůckami pro částečnou rehabilitaci i posilování s oblíbenými magnetickými rotopedy. Od května do září je k dispozici také náš venkovní vyhřívaný bazén pro potěchu dětí i dospělých.

Wellness hotel Tree of Life – V Tree of Life si užijete relaxaci v uvolňující a exotické atmosféře. Ájurvédské, klasické i kosmetické masáže, koupele, sauny, parní lázně, kondiční cvičení a další pomohou účinně zregenerovat váš organismus. Slovo beauty pro nás znamená svěží a vitální pleť, zdravou pokožku celého těla, upravené ruce a ošetřené nohy. Pokud budete dobře vypadat, budete se i dobře cítit. Posílíte své sebevědomí a pozitivní myšlení.

Grandhotel Hradec – Dopřejte si blahodárný odpočinek a zregenerujte své tělo i mysl v našem úžasném Bubbly Wellness centru. V uklidňujícím, přírodními oleji provoněném prostředí s neopakovatelnými výhledy na horské svahy si můžete vybírat z široké nabídky hýčkajících procedur a masáží. Milovníky saunování jistě potěší jak klasická finská sauna, tak biosauna, ochlazovací bazén, velká vířivá vana a odpočinková zóna s vyhřívanými lehátky. Unaveným nohám ulevíte na Kneippově chodníku, vodoléčebné kůře, která působí blahodárně na lymfatický a nervový systém. Zlepšovat svou kondici můžete také ve výborně vybavené hotelové kardiozóně. Bubbly Wellness umožňuje dokonalý odpočinek až 40 hostům. Nabízíme Vám i privátní wellness s plným soukromím, vybavené finskou saunou, vířivkou a relaxační zónou. Jednou z nejpříjemnějších cest, jak vzkřísit tělo a načerpat životadárnou energii, je masáž. Máme jich pro Vás bohatou škálu, užít si tak můžete masáže relaxační pro celkové uvolnění svalstva, masáže lávovými kameny, nebo speciálně navržené masáže dle Vašeho aktuálního zdravotního stavu. Své smysly nechejte probouzet během masáží přírodními vonnými oleji. Ke všem procedurám používáme pouze vysoce kvalitní, šetrnou a čistě přírodní kosmetiku značky Biodroga. O provoz Bubbly Wellness se stará odborný tým, který dbá na jeho dokonalou čistotu a správnou funkci. Zakládáme si na tom, aby naše péče o Vaše blaho byla dokonalá.