Ubytování pro rodiny s dětmi – seznam hotelů, penzionů a apartmánů, kde budete mít vy i vaše ratolesti tolik potřebné pohodlí.

Ubytování pro rodiny s dětmi Pec

  • Chata Orlík zaměřený na ubytování rodin s dětmi, 50 m od vleku. Sauna, whirlpool, relaxační místnost, koktejl bar, restaurace. Ubytování v komfortně vybavených pokojích s vlastní koupelnou, TV. Chata Orlík je situována na severním svahu s jedinečným výhledem na Studniční horu a široké okolí. Tato poloha zaručuje v zimním období nejlepší sněhově podmínky a v letním období sluneční paprsky až do pozdního večera
  • Hotel Horizont – luxusní hotel, možnost ubytování v rodinných pokojích. Vyhlášená hotelová restaurace a cukrárna, bazén, vířivka, sauna, posilovna.
  • Penzion U Veselých – komfortně zařízený, útulný, rodinný wellness penzion. Ubytování ve stylově zařízených pokojích s vlastní koupelnou. Restaurace, bar, salonek, vinárna, wellness centrum (vířivka, sauna, fitness).
  • Penzion U Pašáka – skvělý pro rodinnou dovolenou. Hotel postavený ve stylu roubenky, cenově dostupný. Vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak pro skupiny, lyžařské kurzy, školy v přírodě, atd. Restaurace je Vám k dispozici po celý den. V létě jistě uvítáte posezení u osvěžujícího nápoje na terase s dětským pískovištěm, zahradním grilem, ruskými kuželkami a neodolatelným výhledem na jednu z nejznámějších dominant hor, kterou je Studniční hora. Pro sportovně založené hosty čeká tenisový kurt a menší hřiště s basketbalovým košem a to vše zdarma jen pro Vás.
  • Horský hotýlek Kladenka – skvěle vybavený pro rodiny s dětmi. Klidné prostředí Javořího dolu udělá radost hlavně rodinám s dětmi.  A to nemluvíme o stylově zařízeném nekuřáckém hotýlku, ze kterého sálá pohodlí roubené chalupy na kilometry daleko. A abyste si to mohli užít všichni pěkně pohromadě, můžete s sebou klidně vzít i své domácí mazlíčky
  • Penzion Bouda Máma – velmi kofmortní, přesto útulný a vhodný i pro děti. Kromě turistiky a sportů všechno druhu nabízí Hotel Bouda Máma nespočet způsobů aktivit a sportovního vyžití. Již v roce 2005 jsme se stali kompletně nekuřáckým hotelem a atraktivnější pro rodiny s dětmi. Pro Vaše děti máme nejen rozsáhlý servis, ale i skvělé slevy: děti do 3 let pobyt zdarma, do 5 let 50% slevu, do 10 let 10% slevu. Nechte děti se vyblbnout v dětském koutku, zatímco si dáte kávičku. Koutek je plně vybavený a každé ratole si v něm najde to své. Poslední novinkou je pak vlastní hotelová sjezdovka pro naše hosty zdarma. Při dostatku sněhu doplněná o malý SKIpark, dále pohodlný pojízdný pás pro ty úplně nejmenší. Naším standardem je pak lyžařská školička s oblíbenými instruktory lyžování pro Vaše pro děti.

 

Samozřejmě budeme moc rádi, pokud se rozhodnete ubytovat přímo u nás, na chatě Seibert. Svůj pobyt si můžete rezervovat kdykoliv online zde. Těšíme se na vaši návštěvu.