Svatba na horách (např. na Sněžce) může být naprosto úžasná událost, ovšem nezapomeňte na ostré horské světlo, nepříjemný vítr a drsné podmínky pro nošení svatebních lodiček na vysokém podpatku.

To, jaké šaty jsou vhodné na horskou svatbu vám určitě poradí ve svatebním salonu. V tomto článku přinášíme vhodná místa pro vaši svatbu v Krkonoších.

Svatba na Sněžce

Kaple Sv. Vavřince – zde lze provést jak civilní, tak církevní svatební obřad. Na Sněžku se dostanete lanovku – nebo pěšky… Ovšem v tom případě nezapomeňte si k šatům vzít pohorky místo lodiček.

Penzion Modřanka Velká Úpa – rádi vám uspořádají svatební hostinu. Penzion se nachází v blízkosti centra horkého střediska Pece pod Sněžkou v nadmořské výšce 740m.

Bouda Karlovka – bouda se nachází v 1000 m.n.m. na Karlově Vrchu přímo nad Pecí pod Sněžkou. edná se o rekreační objekt, který byl postaven v roce 1987 jako rekreační chata pro Východočeské plynárny. Objekt nesl název „Chata Plamínek“. Byl vystavěn na místě původní dřevěné horské boudy. Bouda v letech 2015/2016 prošla kompletní rekonstrukcí, kdy se jí vrátila podoba dřevěné horské boudy. Taktéž interiéry jsou kompletně zrekonstruovány.

Hotel Sněžka – jotel Sněžka je krásným romantickým místem pro Vaši svatbu na horách, unikátní zásnuby nebo rozlučku se svobodou. Svatební koordinátoři Vám poskytnou kompletní svatební servis a společně s vámi připraví plán na svatební den dle vašich představ, takže to bude nezapomenutelný okamžik nejen pro vás, ale také pro vaše hosty. Přejete si mít svatební obřad zcela soukromý a nikým nerušený, můžeme Vám nabídnout pronajmutí hotelu, který bude pro Vás zcela uzavřen.  Před svatebním dnem můžete využít relaxaci v hotelovém Spa Relax centrum.

Restaurace Sagasserovy boudy U Bohouše – restaurace nabízí zákazníkům poctivou krkonošskou stravu. Možnost pořádání firemních akcí, svatebních hostin. Rovněž lze zde domluvit vyhlídkové lety vrtulníkem nad Sněžku a okolí. Restaurace nabízí speciality z hovězího masa Highland Cattle z vlastního ekologického zemědělství. Vyhlášené jsou zde vynikající steaky, ražničí na červeném portském víně a guláš dle speciálního receptu. Restaurace je otevřena přes sezónu, mimo sezónu je pak otevírána nepravidelně.

Hotel Corso – penzion se nachází přímo v centru střediska a díky tomu mají hosté v blízkém okolí širokou nabídku služeb. V zimním období je lyžařský areál Ski Pec vzdálen 15 minut chůze, pro malé děti jsou ve vzdálenosti 15 minut chůze cvičné louky s lyžařskými vleky. V blízkosti penzionu je stanice skibusu. Sportovní centrum hotelu Horizont s bazénem, posilovnou, squashem a dalším sportovním vyžitím je vzdálen od penzionu 15 min chůze, stejně tak jako nový Bowling bar se 4 profi drahami pod hotelem Horizont.

RS Eden – Naplánujte si svatbu v rekreačním středisku uprostřed krásné přírody! 4 víceúčelové plochy. Ohniště na opékačky. Svatby pod širým nebem. Zázemí pro taneční skoly. Dětské hřiště. Školy v přírodě.

Tým pracovníků Chaty Seibert vám také rád zorganizuje firemní či rodinnou akce vč. svatby, neváhejte nás kontaktovat!