Jděte na jistotu a nechte si poradit s výběrem dobré restaurace či hospůdky v oblasti Krkonoš. Víme, kde na vás čekají ty nejlepší speciality z vámi vybrané kuchyně. Dobrou chuť!

Restaurace a hospody Krkonoše

  • Enzian Restaurant – vyhlášená restaurace, nabízí českou a evropskou kuchyni, specialty z grilu. Speciální menu pro snídaně, denní menu, víkendové menu.
  • Restaurace Bouda pod Sněžkou – Podstrojíme vám domácími koláči, žebírky na medu, borůvkovými blbouny, pstruhem z vlastní sádky nebo sýrem servírovaným přímo z udírny. A zalijete to pivečkem značky Konrad.
  • Restaurace Na rozcestí – Snažíme se přizpůsobit místu, období a samozřejmě požadavku našich hostů. Rádi připravujeme jídla dle Krkonošské kuchařky p.Marhoula. Vycházíme ze základních surovin typických pro horské oblasti tj. brambory, houby, zelí, borůvky a luštěniny. Krkonošské kyselo je u nás v nabídce stále, stejně jako borůvkový knedlík, často vaříme například houbového kubu. V nabídce zde máme vína od vyhlášeného vinaře a šlechtitele p. Michlovského.
  • Restaurace Deli Post – nabízíme nejen kávu, dortíky a zákusky, ale také bohaté snídaně formou švédských stolů, polední menu včetně polévky. Po náročném dni na horách vám připravíme večeři z těch nejkvalitnějších a čerstvých surovin. S sebou si můžete odnést kávu, pizzu nebo něco dobrého od regionálních dodavatelů.
  • Penzion restaurace Marienka – Penzion Marienka nabízí ve své restauraci jídla tradiční české kuchyně. Součástí restaurace je dobře zásobený bar s bohatým výběrem vín a destilátů naší i zahraniční provenience. V naší nabídce nechybí ani točené plzeňské pivo a italská káva. Kapacita restaurace je celoročně 50 míst. Letní alternativou je příjemné posezení na venkovní terase a příprava jídel na zahradním grilu.
  • CRAFT coffee 
  • Hotel Krokus – V hotelu najdete příjemné posezení v denně otevřené restauraci  s Italem v kuchyni, který Vám připraví chutné italské pokrmy a širokou nabídkou teplých i studených pokrmů a nápojů.Restaurace slouží též jako kavárna s nabídkou různých druhů kávy, zákusků, moučníku domácí výroby a zmrzlinových pohárů.
  • Hotel a restaurace Obzor – Kvalitní obsluha v příjemném prostředí je pro nás samozřejmostí. Na jídelním lístku najdete naše speciality z domácí i mezinárodní kuchyně, které můžete zapít točeným pivem Pilsner Urquell. Ke kávě si určitě vyberete některý z našich dezertů nebo zmrzlinových pohárů a potěší vás jistě i široká nabídka nealkoholických, alkoholických i míchaných nápojů. Kompletní menu restaurace doplňuje paleta pečlivě vybraných tuzemských i zahraničních vín za rozumnou cenu.

Budeme rádi pokud se zastavíte i v naší restauraci, kde můžete ochutnat originální valašské frgály. Těšíme se na vaši návštěvu!